حساب کاربری تغییر کلمه عبور لایسنس های خریداری شده خروج
آخرین تغییرات آنتی ویروس رایگان کسپرسکی

پس از اینکه کاربران زیادی از ما درباره آنتی ویروس رایگان کسپرسکی سئوال پرسیدند، تصمیم گرفتیم که در این پست به تمام سئوالات آنها پاسخ دهیم. وقتیکه یک کاربر می خواهد آنتی ویروس رایگان کسپرسکی را دانلود کند، آنها با محصول دیگری به نام Kaspersky Security Cloud که آن هم مجانی است روبرو می شوند. خود کمپانی کسپرسکی در این مورد توضیح می دهد که :

وقتی در سال 2017 ما آنتی ویروس رایگان Kaspersky را به صورت جهانی ارائه دادیم می توانست یک حفاظت ابتدایی از کامپیوترهای کاربران خانگی بدون هیچ هزینه ای انجام دهد. در آن زمان با دانلود و نصب آنتی ویروس کسپرسکی رایگان هیچ کامپیوتری در مقابل حملات سایبری بدون محافظت نبود. این ضد ویروس از همان موتور محصولات پولی و پریمیوم کسپرسکی استفاده می کرد که همواره جوایز متعددی را از آزمایشگاه های مختلف دریافت کرده بود و این ضد ویروس واقعا رایگان بود. جدا از مجانی بودن کاربران هیچ تبلیغی هم برروی آن محبور نبودند نگاه کنند و به همین دلیل محبوبیت بسیار بالایی نیز بدست آورد.

اما هر محصولی باید ارتقا پیدا کند تا به نیازهای بیشتری پاسخ دهد و آنتی ویروس رایگان کسپرسکی نیز شروع به تکامل برای بهتر شدن کرد. با این سیر تکاملی این آنتی ویروس به چیزی فراتر از آنچه در گذشته بود تبدیل شد و شرکت تصمیم گرفت که دیگر به آن آنتی ویروس گفته نشود زیرا قابلیت هایی فراتر از یک آنتی ویروس معمولی داشت. پس فکر کردیم که باید نامی جدید برای آن انتخاب کنیم تا با قابلیت های به روز شده آن هماهنگی داشته باشد. نام Kaspersky Security Cloud که راهکاری امنیتی برای نیازهای ابتدایی یک کاربر است برای آن انتخاب شد. حالا اجازه دهید تا به شما بگوییم که چگونه سیر تکاملی آنتی ویروس رایگان کسپرسکی به Kaspersky Cloud Security طی شده است.

تفاوت بین آنتی ویروس کسپرسکی رایگان و Kaspersky Security Cloud Free

در ابتدا باید بگوییم که بر خلاف آنتی ویروس کسپرسکی رایگان نسخه رایگان Kaspersky Security Cloud نه تنها برروی ویندوز، بلکه برروی دیگر سیستم عامل ها نیز کار می کند. شما می توانید از این محصول به روز، برروی موبایل هایی که سیستم عامل اندروید و یا iOS دارند نیز استفاده کنید.

دوم اینکه، با وجود این حقیقت که راهکار آنتی ویروس محدود به یک موتور ضد فیشینگ و محافظت در مقابل بدافزار ابتدایی است، Kaspersky Security Cloud رایگان از قابلیت های بسیار پیشرفته تری که امنیت بالاتری را برای کاربران خود به همراه می آورد بهره می برد. در پستی مجزا در مورد تمام قابلیت های Kaspersky Security Cloud رایگان صحبت خواهیم کرد ولی در اینجا به مهمترین قابلیت های آن اشاره می کنیم.

همانند نسخه کامل و پولی آنتی ویروس کسپرسکی، محصول Kaspersky Security Cloud نیز به دلیل استفاده از سناریوهای سازگار شونده خود، با دیگر رقبا فاصله زیادی گرفته است. برای مثال این راهکار امنیتی به شما کمک می کند تا متوجه شوید که آیا سیستم شما نشت اطلاعاتی داشته است و چنانچه این مشکل وجود دارد برای حل آن راهکارهایی را به شما ارائه می دهد.

به غیر از یک آنتی ویروس رایگان با استفاده از محصول Kaspersky Security Cloud شما می توانید با قابلیت Kaspersky Password Manager کلمه های عبور بسیار قوی بسازید و نه تنها آنها را نگهداری کنید بلکه به صورت حرفه ای نیز آنها را مدیریت کنید. این محصول امنیتی کمپانی کسپرسکی به شما کمک می کند تا در موبایل های اندروید اپلیکیشن های خود را مدیریت کنید و آنهایی را که استفاده نمی کنید را به سادگی حذف کنید. البته برروی نسخه های پولی آنتی ویروس کسپرسکی شما امکانات بیشتری خواهید داشت، اما ایده کلی یکسان است. این محصول امنیتی نه تنها قابلت های یک ضد ویروس رایگان قوی را برای شما به ارمغان می آورد، بلکه نیازهای امنیتی پیشرفته تر کاربران خود را نیز پوشش می دهد.

اما من که کاربر آنتی ویروس رایگان کسپرسکی هستم چه کار کنم ؟

اصلا نگران نباشید. اگر شما هم اکنون از آنتی ویروس رایگان کسپرسکی استفاده می کنید این راهکار همچنان به درستی کار می کند و خللی در آن بوجود نیامده است. حتی لازم نیست که آن را تغییر دهید و Kaspersky Security Cloud رایگان را نصب کنید ( البته ما قویا پیشنهاد می کنیم که این کار را انجام دهید). لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی به صورت اتوماتیک تمدید می شود و شما بدون هیچ نگرانی می توانید از همان آنتی ویروس رایگان کسپرسکی خود استفاده نمایید.

برای دانلود Kaspersky Security Cloud رایگان از این لینک استفاده نمایید.

کاربران Kaspersky برای کمپانی اهمیت بالایی دارند و این کمپانی همواره بهترین راهکارهای امنیتی را در اختیار آنها قرار می دهد. آنها نیازی ندارند تا آنتی ویروس رایگان کسپرسکی که هم اکنون برروی کامپیوترهای خود نصب کردند را حذف کنند و سختی نصب آنتی ویروس جدید یا بهتر بگوییم راهکار امنیتی جدید را به خود بدهند. اما اگر تمایل داشته باشند می توانند به صورت رایگان این محصول جدید کسپرسکی را برروی کامپیوترها و موبایل های خود نصب کنند و امکانات امنیتی بیشتری را به خود هدیه دهند. کاربرانی هم که قبلا از آنتی ویروس رایگان کسپرسکی استفاده نکردند حالا می توانند با دانلود رایگان کسپرسکی Security Cloud از دنیای آنلاین خود به مدرنترین و بهترین شکل محافظت کنند.

منبع : Kaspersky Blog


آخرین تغییرات آنتی ویروس رایگان کسپرسکی


 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of
آخرین دیدگاه‌ها